hizmet

HİZMETLERİMİZ

Kombi Yedek Parça

Ankara Kombi bünyesinde artık tüm Türkiye'ye kombi yedek parça gönderimi yapılmaktadır. 

Siparişleriniz aynı gün içerisinde anlaşmalı kargo firmamız ile adresinize teslim edilir. 

Kombi Yedek Parça Fiyatları ve Siparişleriniz için aramanız yeterli.

 

Ankara Kombi Servisi olarak artık tüm Türkiye' ye yedek parça satışımız başlamıştır. Kombi pompa motorları, kombi elektronik kartları, kombi 3 yollu (hidrolik)  vanalar, kombi diyaframlar , kombi akış şalterleri, kombi hava purjörü, kombi genleşme tankları, kombi su ve sıaklık göstergeleri, kombi prosestatları, Kombi switch ... tüm kombi parçaları ankara içi ve ankara dışı gönderilir. Ankara içi aynı gün elden adrese teslim yapılır. Ankara dışı kapıdan ödemeli olarak anlaşmalı kargo firmamızla gönderilir. 

 

Ankara Kombi servisi kombi satış, kombi servis, kombi bakım ve kombi arıza giderilmesi konusunda şimdi de Ankara' da 1 Numara olma yolunda...

Ankara Kombi Servisi olarak Kombi elektronik kart tamir bakım ve satışı , 3 yollu hidrolik walf tamiri, hidrolik vana tamiri, sirkülasyon pompa motoru tamiri, kombi eşanjör değşimi, kombi diyafram değişimi, kombi genleşme tankı değişimi... ve aklınıza kombi ile ilgili ne geliyorsa herşeyin tamir bakım ve onarımında hizmetinizdeyiz. Yapılan tüm işlemler 2 sene firmamız garantisindedir. 7 Gün 24 saat Ankara' nın her yerinde hizmetinizdeyiz. Nöbetçi servis ekibimizle bayram ve tatiller de de hizmetinizdeyiz. 

Ayrıca Kombi tamir bakım ve servisinin yanında kombi yedek parça satışı ile de hizmetinizdeyiz. Türkiyenin ve ankaranın her yerine kargo ile teslimatımız başlamıştır. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 

Ankara Kombi Servisi

Tel: 0312 381 15 87 - 0542 330 06 61

e-mail: info@ankarakombi.com.tr

http://www.ankarakombi.com.tr

 

 

 

Etiketler: Ankara Kombi Yedek Parça, Kombi, yedek parça, Ankara Kombi Servisi, Kombi parçaları satış, Kombi satış, Kombi fiyat, Kombi yedek parça, Ankara Kombi Yedek Parça, Komb, yedek parça, Ankara Kombi Servisi, Kombi parçaları satış, Kombi satış, Kombi fiyat, Ankara Kombi Yedek Parça, Komb, yedek parça, Ankara Kombi Servisi, Kombi parçaları satış, Kombi satış, Kombi fiyat, Kombi pompa motor, kombi elektronik kart,Kombi Diyaframlı Emniyet Ventili, kombi 3 yollu (hidrolik)  vana, kombi diyafram , kombi akış şalteri, kombi hava purjörü, kombi genleşme tank, kombi su ve sıcaklık gösterge, kombi prosestat, Kombi switch, kombi servisleri ankara, kombi bakım merkezleri ankara, Kombi Yedek Parçaları, Kombi Yedek Parça Satışları, Kombi Yedek Parça İmalatları,