hizmet

HİZMETLERİMİZ

Doğalgaz Proje

Doğalgaz Projesi Nedir?

Eğer evinizde doğalgaz tesisatı yoksa yada var olan tesisatınızın projesi yoksa doğalgaz aboneliğinizi başlatmak veya var olan aboneliğinizin sürmesi için doğalgaz iç tesisatınızın projesinin çizilerek dağıtımcı firmaya(Başkent Doğalgaz AŞ) iletilerek onaylanması gerekmektedir.
Ankara Kombi Servis olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde, hızlı ve güvenli şekilde iç tesisat projelerinizi çiziyor ve Başkent Doğalgaz AŞ’ye iletiyoruz. Ayrıca yaptığımız tüm kombi montajları projeli şekilde teslim edilmektedir. Ankara Kombi Servis tarafından yapılan tüm montajlarınızın projeleri doğrudan Başkent Doğalgaz AŞ’ye iletilecektir.

Doğalgaz Projesi Nasıl Yaptırılır?

Eğer tesisatınız yeniyse veya projesi yoksa; Doğalgaz projesi yaptırmak tahmin ettiğinizden çok daha basit. Tek yapmanız gereken Ankara Kombi Servis ile irtibata geçerek randevu almak ve gerisini bize bırakmak. Ekibimiz tüm proje işleminizi baştan sona gerçekleştirerek gerekli işlemleri sizin adınıza yapacaktır.

Doğalgaz Projesi Fiyatlandırması Nasıl Yapılır?

Projenin ait olduğu mekanın niteliği(mesken, işyeri vb.), büyüklüğü, kaç katlı olduğu gibi pek çok etken fiyatı etkilemektedir. Ekibimizin yapacağı keşfin ardından en uygun şekilde fiyatlandırma yapılacaktır.

Ankara Kombi Servis

0312 381 1587 

info@ankarakombi.com.tr