hizmet

DUYURULAR

 

Tüketicilerin Dikkatine !

         Bakım esnasında mesleğini icra eden teknisyen sorumluluk aldığı bu cihaz üzerinde bakım yaparken gördüğü muhtelif aksaklıkları mutlaka tüketiciye rapor etmek zorunda.
 Bacalı cihazlar kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Bu tip cihazlar direk ev bacalarına bağlı olduğundan baca emniyet limitinin (Baca Sensörü) görev yapıp yapmadığını mutlaka denemeli gerekirse değerini kaybeden emniyet limitleri değişmelidir.
 Baca bağlantı haznesini temizlemelidir.
 Siz Tüketici dostlarımızda mümkün olduğu kadar servis elemanın başında durmalı yapılan işlemin sizin gözünüzde ne derece yararlı olduğu mutlaka sorgulanmalıdır.

          Evinize bakıma gelen teknisyenin bir elektrik süpürgesi ve bir bez isteyerek yaptığı bakım hiç bir zaman bakım değildir bunu aklınızdan çıkartmayın.
 Kombilere kış sezonu başlamadan bakım yaptırmalıdır.
 Evinizde kullandığınız doğalgaz cihazlarına kesinlikle kendiniz müdahale yapmayın.
 İnternette yayınlanan bir çok web sitesi var her önüne gelen servis olmuş ve her marka kombiye tamir bakım yapılır diye boy boy reklam yayınlamakta. Bir çok forum sitesinde kombi nasıl sökülür nasıl parça değişimi yapılır gibi yazılara rastlamak mümkün ayrıca tesisatçılara ve elektrikçilere kombi tamiri yaptırtan kişilerde var LÜTFEN bu tür kişilere baş vurmayın. adresi belli olmayan firma telefonları yerine cep telefonları veren bu tür kişilerin servisle alakası olmadığı gibi hiç bir firmayı temsil etmemektedirler.
 2o tl bakım yapılır diye sitelerinde reklam yapan insanlara kanaat getirmeyin günümüzde 20 tl gibi bir rakama servis hizmetine gelen servis sadece 25-30 tl gibi bir rakama bakım yapması mümkün değildir.
 Bu şekilde müşteriye yaklaşan şahıslar kombilerde bir çok arızaya sebep vermekte bakım için gittikleri evlerde 250-300 tl gibi masraflar çıkartarak tüketicileri mağdur etmektedir. Hiç bir arızası olmayan cihazları arızalıymış gibi gösterip tüketicileri yanıltarak para alan bu kişiler yaptıkları işin neticesinde sorumlulukta almamaktadırlar.
 Bazı uyanık yetkisiz özel servisler tespitlerde ücret almıyoruz diyor bu tür basit ve ucuz aldatmalara karşı uyanık olun!
 Cihazlarınızı kombi yetkili servis belgesi olan servislerinize ve size karşı şeffaf olan sorumluluk alabilecek ciddi firmalara emanet edin!
  Kombinin sökülüp gitmesi gerekiyor servisimizde bakım yapılması lazım diyen servis elemanına kanaat getirmeyin. Gerekirse başka bir servisi arayıp doğruluk payını araştırın.
 Kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir yetkisi olmayan kişilere cihazlarınızı elletmeyin. 

Ankara Kombi Servisi

http://www.ankarakombi.com.tr

Tel:0312 381 15 87

e-mail: info@ankarakombi.com.tr

 

Ankara kombi bakımı tamiri ve satışı