hizmet

DUYURULAR

Kış Geliyor Yıllık Bakımda Son Dönem

 

Ağustos' yız 1 ay sonra malum Eylül geliyor ve Ankara için soğuklar kapıya gitgide daha çok yaklaşıyor. Bu soğuk havalarda en değerli ev eşyalarımız malumunuz kombiler. Tüm kombilerin belirli periyodlarla bakıma ihtiyacı vardır. Yapılan bu senelik bakımlar hem kombinizin temiz kalmasını, arıza yapmamasını hemde sizi yarı yolda bırakmamasını sağlar. Unutulmamalı ki kombiler ne kadar uzu süre kullanılırsa kullanılsın eğerki bakımları zamanında ve eksiksiz yapılırsa ilk günki güvenilirliği ile kullanılabilir. 

Ankara Kombi Servisi olarak kombi periyodik bakımlarında siz Ankara'lıların hizmetinizdeyiz. Ankara Kombi Servisi olarak siz Ankaralılara 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz.

 

 

Tel:0312 381 15 87- 0542 330 06 61

http://www.ankarakombi.com.tr

Etiketler: Ankara Kombi Servisi, Ankara Kombi Servisi, Ankara Kombi, Kombi yedek parca, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Satışı, Kombi Servisi, Ankara Kombi Bakımı, Ankara Kombi Tamiri, Ankara Kombi Arıza, Ankara Kombi, Kombi Bakımı, Kombi Tamiri, yedek parca kombi, Kombi Satışı, Kombi Servisi, Ankara Kombi Bakımı, Ankara Kombi Tamiri, Ankara, Kombi, Kombi Bakım, Kombi Arıza, Kombi Tamir, 0312 381 15 87, Ankara Kombi, Kombi Bakımı Ankara , Kombi Tamiri Ankara, Kombi Satışı Ankara, Kombi Servisi Ankara, Kombi Parca yedek, Ankara Kombi Bakımı, Ankara Kombi Tamiri, Ankara, Kombi, Ankara Kombi Bakım, Ankara Kombi Arıza, Ankara Kombi Tamir, 3 Yollu walf, 3 yollu valf, 3 yollu tamiri, vana motoru tamiri, 3 yollu valf tamiri, pompa motoru tamiri, 3 yollu vana motoru, 3 yollu hidrolik valf tamir, Sirkülasyon motoru tamir, pompa motoru tamir

Ankara kombi bakımı tamiri ve satışı